OŚRODEK SZKOLENIA PSÓW LUPUS 

Szkoła dla psów LUPUS to efekt wieloletniej pasji, jaką jest dla nas praca z psami. Psy od dawna zajmowały ważne miejsce w naszym życiu. Zakładając naszą szkołę, zależało nam na tym, aby każdy pies i jego właściciel byli traktowani indywidualnie.  Nie uznajemy schematów, każdy pies jest inny, dlatego też nasze szkolenia są dopasowane do osobistych potrzeb danego psa i przewodnika. Naszym zadaniem jest przekazanie wiedzy w taki sposób, aby właściciel i jego pies mogli się wzajemnie rozumieć, aby przewodnik w klarowny sposób pokazał psu czego od niego oczekuje i umiał zmotywować psa do tego, by współpracował z nim chętnie i z radością a nie z przymusu.  Wyznajemy zasadę, iż sukces szkoleniowy  to przede wszystkim wytworzenie opartej na przyjaźni, szacunku i zaufaniu więzi pomiędzy człowiekiem a psem. 

Barbara Kujawska

jestem instruktorem psów towarzyszących, posiadam licencję instruktorską Związku Kynologicznego w Polsce. Kocham psy, ich psychikę i zachowania. Jestem pasjonatką sportów kynologicznych. Przygotowywałam psy do egzaminów, wystaw oraz, egzaminów na wystawach klubowych owczarków niemieckich. Uczestniczyłam w wielu seminariach, po to aby wciąż poszerzać swoją wiedzę na temat kynologii. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kynologii, zoopsychologii na studiach podyplomowych „Zoopsychologia- problem behawioru psów” SGGW w Warszawie. 

Jarosław Kujawski

 jestem instruktorem psów towarzyszących, obronnych oraz licencjonowanym pozorantem Związku Kynologicznego w Polsce o 1998 roku. 

Od najmłodszych lat psy były moją wielką pasją, w wieku 18 lat zdałem swój pierwszy egzamin instruktorski. Brałem udział w wielu zawodach psów towarzyszących i obronnych. Przygotowywałem psy do egzaminów, do światowej wystawy owczarków niemieckich, do wystaw klubowych. Brałem udział w wielu seminariach w kraju i za granicą. 

Wszelkie prawa zastrzeżone Lupus.

Realizacja Seomi